Tudorka

Tudorka- Programok

Édes és egészséges élet: legyen minden nap, mézes nap! Tömő Tádé szülei a méhekről, arról, hogyan készül a méz és az egészséges életmódról tartottak interaktív foglalkozást. Hangsúlyozták, hogy a méhek munkája jelentősen hozzájárul a környezetvédelemhez és a biológiai környezet változatosságához. Miki és Rita biztosítja csoportunkba a mézet, s nálunk minden nap „mézes reggeli”-vel indul. Köszönjük NEKIK!

Gratulálunk Pék Bertalannak a jéghokis sikerért! Büszkék vagyunk Rá!

Horváth Balázs mentőtiszt az elsősegélynyújtásról, a balesetveszélyes helyzetekről, saját testi épségük óvásáról tartott tájékoztatót a gyerekeknek. A jövő nemzedék iránti felelős elkötelezettségét, a hivatás iránti alázatát az óvodások és a felnőttek számára tartott bemutató során bizonyította.

A „Suszter manói” című meséhez kapcsolódva ellátogattunk az ”asso” cipőket készítő üzembe. A bőr kiszabásától a kész cipőig végignéztük a munkafolyamatot. Köszönjük Gummiller Ferenc Úrnak és Kollégáinak a bemutatót, a kedvességet! Az iparterületen is szeretettel várnak mindenkit cipővásárlásra!

 

Tudorka- Programok bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva