Uncategorized

Lakossági Tájékoztató

Gencsapáti Község Önkormányzata sajnálattal tájékoztatja a Bölcsőde 2024. szeptember 1. napi nyitásában bízó családokat, hogy előre nem tervezhető problémák felmerülése miatt bizonytalanná vált a Működési Engedély határidőben történő kikérése.

Mivel az Önkormányzat el szeretné kerülni, hogy a településen lakó szülőket, kisgyermekes családokat bizonytalanságban tartsa, a Képviselő-testület meghozta azon döntését, hogy továbbra is fenntartja az ellátási szerződését Szombathellyel.

Kérjük azon kisgyermekes szülőket, akik 2024. szeptember 1-től 2025. június 30. közti időszakban bölcsődei ellátást szeretnének igénybe venni, jelentkezzenek a szombathelyi beíratási időpontokra.

A Gencsapáti Bölcsőde építése be fog fejeződni, az intézmény meg fog nyitni. Ahogy pontos dátumok meghatározására lehetősége lesz az Önkormányzatnak, erről a lakosságot ismételten tájékoztatni fogja!

Gencsapáti Község Önkormányzata Képviselő-testülete

Lakossági Tájékoztató bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva