Cseperedő

Évindító hírek

Csoportok elhelyezése

Az óvoda átépítése alatt a csoportok az alábbi helyszíneken zavartalanul működnek:

Pöttöm-pötty csoport – (Tóthné Lukács-Farkas Edit, Koltai Miklósné): az óvoda tornaszobája, bejárat az önkormányzat udvara felől.

Tökmag csoport – (Egervölgyiné S. Ildikó, Guttmann Józsefné): Közösségi Ház, Hunyadi út 230., az önkormányzattal szemben.

Cseperedő csoport – (Geröly Csabáné, Nagyné Burkon Andrea): Apponyi Albert Általános Iskola, Dózsa utca 2/a, földszint helytörténeti terem.

Tudorka csoport – (Gájer Lászlóné, Horváth Gáborné): Apponyi Albert Általános Iskola, Dózsa utca 2/a,  kis tornaterem.

Nyílt napok leendő ovisoknak

1. augusztus 29-30-31. (szerda-csütörtök-péntek) 900-től – 1100-ig lesz lehetőség az óvodai élettel történő ismerkedésre az óvoda tornaszobájában, illetve a közösségi házban.

Szülői értekezletek

A rendkívüli helyzet miatt az óvodai szülői értekezleteket a megszokottól eltérően korábbi időpontokban és helyszíneken tartjuk.

Pöttöm-pötty csoport: 2018. augusztus 29. szerda 16 30 óra, az óvoda tornaszobája.

Tökmag csoport: 2018. augusztus 29. szerda 16 45 óra, Közösségi Ház.

Tudorka és Cseperedő csoportok: 2018. augusztus 29. szerda 17 óra, Apponyi Albert Általános Iskola.

Iskolai Tanévnyitó

Hagyományainkhoz híven, a leendő elsősök idén is az óvodából indulnak a tanévnyitó ünnepségre. Ennek időpontja 2018.09.02. vasárnap 18 óra. Gyülekező az önkormányzat udvarán 17.30-tól.

Évindító hírek bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva