Tökmag

Mikulás nap a Tökmag csoportban

A gyerekek már két hete lázas készülődésbe kezdtek a Mikulás látogatása miatt. A terem díszítésébe festett, hópihés csizmákkal, csomagokkal segítetek be. Játék alkalmával Mikulás palota készült „jégtornyokkal”, Mikulás bábokat készítettek, gyurmából mindenki elővarázsolhatta saját Mikulását. Még játékkészítő Manók műhelye is működött a csoportban!

Miklós nap közeledtével ügyes kezek gömbölyítették a kókuszgolyókat a Mikulás megvendégelésére. Fehér, havas utakon…, Itt kopog, ott kopog… énekek dallamára december 5-én meg is érkezett a jóságos öreg. Bátran verselve, beszélgetve,viccelődve telt a délelőtt, a mindenféle jóval töltött kis csomagokat boldogan vitték haza a gyerekek.

Mikulás nap a Tökmag csoportban bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva